Monitory wielkoformatowe

Cyfrowa komunikacja reklamowa

Zaskakująca komunikacja wizualna w przestrzeni publicznej

Skutecznie przyciągają wzrok, a ich zastosowanie łączy w sobie naprawdę szerokie spektrum możliwości. Ekrany wielkoformatowe są duże, a jednocześnie dopasowane do indywidualnych zastosowań, jak chociażby reklama w miejscach publicznych, lecz nie tylko. Doskonałe możliwości prezentacyjne tych urządzeń coraz częściej wykorzystywane są również podczas codziennej pracy, spotkań biznesowych czy konferencji. Dzieje się tak, ponieważ ekrany wielkoformatowe są dostosowane do długiej i nieprzerwanej pracy, a ponadto są odporne na uszkodzenia. To jedynie początek tego, co mają do zaoferowania coraz popularniejsze panele LFD – sprawdź koniecznie.

Do wewnątrz i na zewnątrz
Lekkie i wytrzymałe
Nieograniczone możliwości

Współpracujemy z

Czym są monitory wielkoformatowe?

Monitory wielkoformatowe skutecznie podbijają rynek swoimi niemal nieograniczonymi i zaawansowanymi możliwościami. I nic w tym dziwnego, ponieważ skutecznie przyciągają wzrok i zatrzymują uwagę na dłuższą chwilę. Zacznijmy jednak od początku – monitory wielkoformatowe to zaawansowane technologicznie urządzenia, dzięki którym możliwe jest przekazywanie obrazów bardzo wysokiej jakości. Mogą osiągać naprawdę duże rozmiary, a swoje zastosowanie znajdują zarówno w biznesie, marketingu, jak i każdej innej działalności. Tego typu ekrany nazywane są również ekranami LFD. Cieszą się niesłabnącą popularnością również ze względu na możliwość indywidualnego dopasowania do oczekiwanych potrzeb. Monitory wielkoformatowe są zatem bardzo wszechstronne w użyciu, a ich możliwości znacznie przewyższają konkurentów.

Cechy monitorów wielkoformatowych

W pierwszej kolejności z pewnością należy zwrócić uwagę na niezwykłą wytrzymałość monitorów wielkoformatowych. Stworzone zostały w taki sposób, aby móc bez problemu utrzymać ciągłą pracę 24/7. W zależności od potrzeb klienta, ekrany i monitory wielkoformatowe mogą mieć najróżniejsze rozmiary. Wszystko za sprawą oddzielnych paneli LFD, które połączone ze sobą tworzą jednolity wyświetlacz. Owszem, każdy panel LFD posiada własną ramkę, jednak jest ona tak cienka, że niemal niezauważalna. Ponadto są odporne na uszkodzenia i znacznie bardziej wydajne niż ich domowe odpowiedniki. Tak jest w rzeczywistości, choć ten, kto na własne oczy widział monitor wielkoformatowy ma prawo poddawać ten fakt w powątpiewanie. Dlaczego? Ekrany wielkoformatowe są naprawdę cienkie i lekkie, ale to świadczy tylko o technologicznym zaawansowaniu tych produktów.

Monitor wielkoformatowy a inne rozwiązania

Jak już wspominaliśmy chwilę wcześniej, ekrany wielkoformatowe są dużo bardziej wydajne niż klasyczne telewizory dużych rozmiarów. Znacznie jaśniejszy wyświetlacz pozwala na pracę w każdych warunkach, a zaawansowana technologia zapewnia wyraźny obraz z każdego miejsca. Ciągła praca ekranów wielkoformatowych nie jest dla nich obciążająca, a połączenie kilku paneli LFD w jeden daje niczym nieograniczone możliwości. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla firm chcących wyjść do klienta ze swoją reklamą, jak i osób pragnących osiągnąć wysoką jakość obrazu prezentowanych treści. Z tego względu ekrany wielkoformatowe cieszą się również zainteresowaniem wśród właścicieli sal konferencyjnych, szkoleniowych czy wykładowych. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, a pomożemy, doradzimy i wdrożymy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Scroll to Top