Digital workplace

Wyposażenie sal konferencyjnych

Cyfrowe miejsca pracy na miarę przyszłości

Praca hybrydowa, a może płynna komunikacja ze wszystkimi oddziałami firmy w czasie rzeczywistym? Szybki, elektroniczny obieg dokumentów oraz sprawna komunikacja to dopiero początek tego, co ma do zaoferowania digital workplace. Cyfrowe środowisko pracy znacznie usprawnia każdy proces, wynosząc codzienność na znacznie wyższy poziom. Maksymalna wydajność w miejscu pracy, a przy tym sprawny obieg informacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz firmy. Tak, to niewątpliwe zalety digital workplace, czyli nowoczesnych, cyfrowych miejsc pracy, które podbijają rynek na całym świecie. I nic w tym dziwnego, ponieważ nowoczesne technologie towarzyszą nam na każdym kroku.

Szybki przepływ informacji
Intuicyjność
Doskonała praca zdalna

Współpracujemy z

Digital workplace – co to takiego?

Nowoczesne podejście do pracy biurowej może nie tylko usprawnić wiele procesów w firmie, ale także przyczynić się do obniżenia kosztów. Z roku na rok praca hybrydowa zyskuje na znaczeniu, a niewątpliwym jej elementem sukcesu jest właśnie cyfrowe miejsce pracy, czyli wcześniej wspomniany digital workplace. Jednak na czym to wszystko polega? Najzwięźlej mówiąc jest to system szybkiego przepływu informacji, który najczęściej oparty jest na wewnętrznej, bezpiecznej sieci. W ramach takiego rozwiązania można tworzyć różnego rodzaju prywatne sieci społecznościowe, bazy dokumentów, a nawet narzędzia niezbędne pracownikom. Tym sposobem nawet osoby będące daleko od firmy mogą pracować dokładnie tak, jakby znajdowały się na miejscu w biurze. Jednak należy pamiętać, że digital workplace wymaga digitalizacji wielu firmowych procesów, a co za tym idzie – zmian w organizacji. Stworzenie doskonałego cyfrowego środowiska pracy jest tego warte.

Digitalizacja różnych procesów w firmie

Aby wprowadzenie digital workplace miało jak najgłębszy sens, należy zacząć od stworzenia wewnętrznej sieci. To w niej znajdą się wszystkie dokumenty oraz informacje, którymi zarządzają poszczególni pracownicy w całej firmie. Usprawnienie przepływu informacji to m.in. obieg dokumentów, który możemy skutecznie przenieść ze świata rzeczywistego do wirtualnego. Gdy wcześniej mówiliśmy o cięciu kosztów dzięki korzystaniu z digital workplace to właśnie było sedno. Podpis elektroniczny to coś, dzięki czemu z łatwością przekierujesz każdy dokument pod właściwy adres, za pośrednictwem sieci. A to oznacza uniknięcie kosztów związanych z pocztą czy przesyłkami kurierskimi. Co więcej, digitalizacja procesów w firmie oznacza przeniesienie do wersji cyfrowej wszystkich niezbędnych dokumentów oraz stworzenie dla nich odpowiednich baz. Dzięki temu każdy upoważniony pracownik będzie miał łatwy i szybki dostęp do jednorodnej „biblioteki” dokumentów.

Czy warto wprowadzić digital workplace w firmie?

To naprawdę wydajne, przyjazne i nowoczesne środowisko pracy, które z roku na rok wprowadzamy w coraz większej ilości firm. Przeraża Cię myśl o digitalizacji wszystkiego, co do tej pory pozostawało w wersji papierowej? To naprawdę nic trudnego – dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, całą digitalizację wykonasz w mgnieniu oka. Ponadto stworzenie przyjaznego, wewnętrznego systemu w firmie stanie się przyjemnością, w czym z chęcią Ci pomożemy. Nie musisz się niczym martwić, doskonale znamy się na swojej pracy. Sprawdzimy możliwości firmowego łącza oraz sprzętu, a następnie przygotujemy propozycję na miarę potrzeb. Jeżeli spodoba Ci się nasza wizja digital workplace w Twojej firmie to przystąpimy do działania. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na każde z nich.

Scroll to Top