Projekt i realizacja

Pomysł stworzenia nowoczesnej sali konferencyjnej lub wdrożenia systemu Digital Signage towarzyszy Ci już od jakiegoś czasu? A może dopiero niedawno ta myśl zrodziła się w Twojej głowie? Kompleksowo zbudujemy dla Ciebie intuicyjny system wspierający różnorodną pracę – od niewielkich spotkań firmowych, aż po duże przedsięwzięcia czy cyfrową komunikację reklamową.

Wielokierunkowo, od pomysłu do realizacji – tak właśnie działamy w XE. Dokładnie przedyskutujemy każdy Twój pomysł, sprawdzimy możliwości wdrożenia, doradzimy na każdym kroku i przygotujemy projekt. Co dalej? Wprowadzimy całość w życie a Ty, współpracując z nami nie musisz niczym się martwić. Nie szukaj wielu wykonawców – postaw na jedną, sprawdzoną i doświadczoną firmę, jak XE.

Firmy, korporacje, szkoły, uczelnie wyższe, administracja publiczna, branża handlowo-usługowa, ośrodki konferencyjno-szkoleniowe i wiele więcej. Współpracujemy z różnorodnymi instytucjami na wielu płaszczyznach jednocześnie. Dlaczego? Wyposażenie sal konferencyjnych oraz systemy cyfrowej komunikacji reklamowej mogą działać oddzielnie, ale również doskonale się uzupełniają.

Wyposażenie sal konferencyjnych | Cyfrowa komunikacja reklamowa

Projekt i realizacja

Od lat stawiamy na kompleksowe rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dlatego zajmiemy się wszystkim, od samego początku aż do końca – wysłuchamy Twoich potrzeb, doradzimy najlepsze możliwości i przygotujemy nawet kilka korzystnych propozycji. Co dalej? Specjalnie dla Ciebie sporządzimy projekt, a następnie wprowadzimy go w życie wraz ze wszystkimi, nawet najdrobniejszymi szczegółami. Ale to nadal nie wszystko, co mamy do zaoferowania. W XE Każdą realizację obejmujemy opieką i dożywotnią usługą serwisową.

Krok I

analiza potrzeb, wizytacja techniczna

Krok II

doradztwo, dobór urządzeń i rozwiązań

Krok III

przygotowanie projektu przedsięwzięcia

Krok IV

realizacja koncepcji od początku do końca

Krok V

szkolenie z obsługi wprowadzonego systemu

Krok VI

serwis i dożywotnie wsparcie posprzedażowe

Wyposażenie sal konferencyjnych – od projektu do realizacji

Nie tylko doradzamy w jak najlepszym wyborze sprzętu, ale również innych elementów wyposażenia, jak np. systemy wygłuszające sale konferencyjne. Naszą pasją jest tworzenie miejsc przyjaznych, intuicyjnych, a przede wszystkim takich, do których każdy kontrahent (i nie tylko), wróci z przyjemnością. Wyposażenie sal konferencyjnych obejmuje szereg działań związanych z doradztwem, analizą możliwości, projektowaniem oraz wdrożeniem. To nie tylko sprzęt, jego dostarczenie i montaż, ale również bezpieczna infrastruktura, dzięki której sala konferencyjna będzie właściwie funkcjonować. Ekrany projekcyjne, projektory multimedialne, nagłośnienie, komunikacja personalna, systemy sterowania (digital workplace, prezentacja bezprzewodowa, okablowanie i przyłącza AV), systemy rezerwacji sal – dbamy o każdy element wyposażenia, profesjonalnie i na najwyższym poziomie.

Systemy DS (Digital Signage) – cyfrowa komunikacja reklamowa

Dla sklepów, lecz nie tylko – systemy DS Digital Signage to genialne rozwiązanie, powszechnie stosowane przez firmy z branży handlowo-usługowej. Coraz częściej jednak z systemów DS korzystają firmy z przeróżnych branż, aby… zaistnieć. Tak, dokładnie taki jest cel cyfrowej komunikacji reklamowej. To nie tylko sprzedaż, ale również dbałość o wizerunek marki i budowanie jej pozycji w oczach każdego, kto się z nią zetknie. Ekran powitalny w holu firmy to także element należący do całej infrastruktury Digital Signage. Jest wiele różnorodnych rozwiązań – od tych na niewielką skalę i własny, wewnętrzny użytek, aż po wielkoformatowe przekazy multimedialne w przestrzeni publicznej. Wszystko zależy od zamiarów inwestora, a w XE wprowadzamy całość w życie. Przeanalizujemy wszystkie możliwości, doradzimy, zaprojektujemy i wdrożymy. I już, możesz zdalnie sterować całym systemem Digital Signage, tworząc i udostępniając zamierzone treści.

Dla firm, urzędów, szkół, sklepów, hoteli… dla każdego

W XE współpracujemy z każdym, kogo interesuje wyposażenie sal konferencyjnych, cyfrowa komunikacja reklamowa (DS, Digital Signage), lecz nie tylko. Wieloletnie doświadczenie w wielu obszarach pozwala nam na kompleksowe podejście do każdego zlecenia. Wyposażenie sal konferencyjnych w firmie będzie różnić się od wyposażenia sal konferencyjnych w dużych ośrodkach konferencyjno-szkoleniowych – uwielbiamy tę różnorodność i zawsze stajemy na wysokości zadania. Jednak zakończenie realizacji zlecenia nie oznacza końca współpracy, ponieważ korzystając z naszych usług otrzymujesz również m.in. dożywotnie wsparcie posprzedażowe. Dowiedz się więcej  – zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Scroll to Top