Wyposażenie sal konferencyjnych

Witaj w doskonałej przyszłości

Zobacz świat inteligentnych rozwiązań

Chcesz stworzyć przyjazne miejsce w firmie? A może interesuje Cię wyposażenie sal wykładowych lub tworzysz centrum konferencyjno-szkoleniowe? Działaj sprawnie, intuicyjnie i z przyjemnością – nowoczesny sprzęt konferencyjny usprawni nie tylko Twoją pracę, ale wszystkich, którzy się z nim zetkną. Zastanawiasz się, jak to działa? Dlaczego warto stworzyć podobne miejsce? Sprawdź! 

Wchodzisz na umówione wcześniej spotkanie, układając w głowie plan, ale… Od progu zaskakuje Cię innowacyjność, która wydaje się wynosić zwykłe spotkanie biznesowe na znacznie wyższy poziom niż dotychczas. Okazuje się, że nie musisz tracić cennego czasu na łączenie się z ekranami, projektorem czy nagłośnieniem – to wszystko dzieje się bardzo intuicyjnie i dosłownie w mgnieniu oka. 

Ale to dopiero początek. Twoją pracę nieustannie wspomagają zaawansowane technologie, dzięki którym każda ze zgromadzonych osób, może swobodnie uczestniczyć w spotkaniu. I to z dowolnego miejsca na świecie. Bez zakłóceń i komplikacji, dokładnie tak naturalnie, jakby była tuż obok. Tak, to właśnie magia inteligentnych rozwiązań, dostępnych dla każdego.

Inteligentne rozwiązania użytkowe

Sala konferencyjna

Zwyczajne, codzienne spotkania firmowe, a może wielkie wydarzenia na niespotykaną dotąd skalę? Niezależnie od stopnia zaawansowania przedsięwzięcia, działaj szybciej, efektywniej i niezwykle kreatywnie. Wykorzystanie intuicyjnych urządzeń, każdemu uczestnikowi daje możliwość aktywnego udziału w spotkaniu. Ponadto duży wybór spośród wielu propozycji od sprawdzonych producentów to gwarancja idealnego dopasowania do potrzeb użytkownika. Wiele różnorodnych rozwiązań, a każde z nich równie ciekawe i dostępne na wyciągnięcie ręki.

Projektory multimedialne

Doskonałe urządzenia o szerokim spektrum możliwości

Ekrany projekcyjne

Wiele różnorodnych powierzchni, kształtów i rozmiarów

Monitory interaktywne

Jeden ekran, a skrywa niemal nieograniczony potencjał

Nagłośnienie

Zaawansowane systemy audio do zadań specjalnych

Komunikacja personalna

Mikrofony i słuchawki z profesjonalnym zacięciem

Systemy rezerwacji sal

Zapewniają znakomitą organizację wewnątrz firmy

Intuicyjne systemy sterowania

Niezastąpione wsparcie i ogromna funkcjonalność

digital workplace - prezentacja bezprzewodowa - okablowanie i przyłącza AV

Nowoczesna sala konferencyjna – co to takiego?

Miejsce spotkań biznesowych, lecz nie tylko. Sala konferencyjna to miejsce przeznaczone do spotkań firmowych, prezentacyjnych, szkoleniowych, ale również miejsce, w którym mogą przebywać osoby specjalnie zaproszone na daną okazję. Dlatego też tak ważne jest, aby sala konferencyjna robiła dobre wrażenie, które przecież już na samym początku odgrywa dużą rolę. Choć sala konferencyjna, szkoleniowa i wykładowa oczywiście różnią się od siebie kluczowym przeznaczeniem, to jednak sprzęt audiowizualny w każdym z tych przykładów odgrywa jedną z ważniejszych ról. Jednak należy pamiętać, że sprzęt audiowizualny to nie wszystko – co dokładnie powinno znaleźć się w wyposażeniu nowoczesnej sali konferencyjnej?

Jak wyposażyć i przygotować salę konferencyjną?

Wyposażenie sal konferencyjnych w nowoczesnym wydaniu to przede wszystkim niezwykle intuicyjny sprzęt audiowizualny o wielu możliwościach. Czym dokładnie jest sprzęt audiowizualny? To ekrany projekcyjne, projektory multimedialne, nagłośnienie, mikrofony, słuchawki (komunikacja personalna), monitory interaktywne czy intuicyjne systemy sterowania wszystkimi urządzeniami, lecz nie tylko. Wyposażenie sali konferencyjnej w dużej mierze zależy od celu, do którego dokładnie chcesz przeznaczyć daną przestrzeń. Ilość, rodzaj oraz stopień zaawansowania sprzętu audiowizualnego musi zostać dobrany do indywidualnych potrzeb lub konkretnego przedsięwzięcia. Efekt? Intuicyjne podłączanie urządzeń, możliwość jednoczesnej pracy kilku osób w ramach jednego systemu, doskonały obraz, dźwięk, opcja pracy kreatywnej… to tylko niektóre zalety, jakie daje profesjonalne wyposażenie sal konferencyjnych.

Wyposażenie sal konferencyjnych XE od projektu do realizacji

Projektory multimedialne, ekrany projekcyjne, monitory interaktywne, nagłośnienie, systemy sterowania, systemy digital signage… Dużo tego, prawda? A to jedynie niewielki ułamek tego, co mamy do zaoferowania. Dlatego, jeżeli interesuje Cię kompletne wyposażenie sal konferencyjnych m.in. dla firm, urzędów, szkół, uczelni to jesteś w dobrym miejscu. Nie tylko doradzamy, ale również projektujemy kompleksowe rozwiązania i wprowadzamy je w życie. Powiedz nam, czego potrzebujesz oraz jakie są Twoje oczekiwania, a resztę pozostaw nam – w XE doskonale znamy się na swojej pracy. Sprawdź naszą pełną ofertę i koniecznie skontaktuj się z nami – odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Scroll to Top