Monitory interaktywne

Wyposażenie sal konferencyjnych

Jeden ekran, a skrywa niemal nieograniczony potencjał

Niezwykle intuicyjne urządzenie multimedialne, które bardzo usprawnia pracę w każdym możliwym obszarze działania. Duży dotykowy ekran oraz mocno rozbudowana interaktywność tych urządzeń robi ogromne wrażenie. Ale to jednak nie wszystko, ponieważ monitor interaktywny działa zupełnie samodzielnie, bez konieczności podłączania go do komputera. A to za sprawą intuicyjnego systemu Android oraz dodatkowym możliwościom rozbudowy. Interaktywny monitor pozwala na pracę zespołową wielu użytkowników jednocześnie. Co więcej, każdy z nich może znajdować się w innym miejscu na świecie. Monitor interaktywny doskonale odnajdzie się również podczas wideokonferencji.

Wielozadaniowa praca
Intuicyjny system
Doskonała rozdzielczość

Współpracujemy z

Monitor interaktywny – co to takiego?

Wielkoformatowy, dotykowy ekran z niezliczoną ilością funkcji – to właśnie monitor interaktywny, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Wszystko za sprawą coraz to nowszych generacji tych urządzeń, a także możliwości pracy nawet w tych nieznanych dotąd obszarach. O czym dokładnie mowa? Monitor interaktywny wyświetla obraz w bardzo wysokiej jakości, co sprawia, że każda informacja statyczna lub dynamiczna jest bardzo wyraźna. A to daje ogromne pole możliwości – od wyświetlania prezentacji, tworzenia różnego rodzaju rysunków (nawet przez większą ilość osób w tym samym czasie), aż do pracy w dedykowanych systemach lub programach interaktywnych. Monitor interaktywny to także idealne narzędzie do wideokonferencji, które jednoczy uczestników w taki sposób, jak gdyby byli zgromadzeni w jednej sali konferencyjnej, szkoleniowej lub biurowej. To jednak nie wszystko. Przyjrzyjmy się szczegółowym możliwościom interaktywnych monitorów.

Główne zalety monitora interaktywnego

Monitor interaktywny może być dopasowany do indywidualnych potrzeb jednego użytkownika lub większej grupy osób. I takie też funkcje może posiadać, ponieważ w przypadku monitora interaktywnego nie ma mowy o większych trudnościach systemowych. Zaawansowane monitory interaktywne nadają spotkaniom większej kreatywności, a praca a nimi staje się ciekawsza, bardziej przejrzysta oraz inspirująca. Monitor interaktywny to także doskonałe urządzenie, które działa samoczynnie, bez konieczności podłączenia komputera czy laptopa. Niezwykle intuicyjny system Android doskonale wspiera wszelkie działania, dzięki czemu praca z monitorem interaktywnym staje się równie naturalna, jak korzystanie ze smartfona. Ponadto monitor interaktywny oznacza brak przeszkadzającego cienia na ekranie, jak to jest w m.in. w przypadku korzystania z tablicy interaktywnej. To zdecydowanie jedna z największych zalet tych urządzeń multimedialnych.

Jaki monitor interaktywny wybrać?

Możliwości jest naprawdę wiele – dostępne są monitory interaktywne dedykowane m.in. dla biznesu, rozrywki czy też edukacji. Każdy z nich posiada inny zakres możliwości, dzięki czemu idealnie dopasują się do indywidualnego użytkownika. Także wielkość monitora interaktywnego można dopasować do konkretnych potrzeb oraz uwarunkowań panujących na sali. W XE pomagamy dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie dla każdej działalności. Wszystko w taki sposób, aby spełnić oczekiwania i potrzeby każdego klienta.

Scroll to Top