Akcesoria

Wyposażenie sal konferencyjnych

Rozwiązania stworzone po to, by wspierać

Akcesoria do sal konferencyjnych, szkoleniowych, wykładowych czy firmowych to bardzo szeroka gama produktów. Każdy z nich to dodatkowy element stworzony w taki sposób, aby maksymalnie wspierać pracę, lecz z poszanowaniem estetyki. Tak, akcesoria multimedialne to m.in. windy oraz uchwyty do projektorów lub monitorów, bez których swobodna praca byłaby wręcz niemożliwa. To jednak nie wszystko! Akcesoria do systemów multimedialnych mogą spełniać wiele różnorodnych funkcji. Dzięki nim praca prelegenta, jak i uczestników spotkania biznesowego, szkolenia lub konferencji stanie się niezwykle intuicyjna, a przez to przyjemna. Sprawdź propozycje akcesoriów!

Ciekawe technologie
Intuicyjne rozwiązania
Na miarę potrzeb

Współpracujemy z

Najpopularniejsze akcesoria multimedialne

Zdecydowanie w tej kategorii królują uchwyty i mocowania do projektorów, windy do monitorów oraz windy do projektorów. Dlaczego są to najpopularniejsze akcesoria? Dzięki nim praca z urządzeniami multimedialnymi staje się o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza. Projektor na uchwycie? Wystarczy, że połączysz się z urządzeniem i gotowe. Nie musisz tracić czasu na dostosowywanie obrazu oraz prawidłowe ustawienie projektora. Winda do projektora to jeszcze lepsze rozwiązanie, choć znacznie bardziej zaawansowane, przez co droższe. Wszystko za sprawą niebywałej estetyki wykonania, co jest niezwykle ważne m.in., gdy sala konferencyjna pełni także inną rolę. Projektor staje się wtedy całkowicie niezauważalny. To najpopularniejsze akcesoria multimedialne, lecz nie jedyne – w XE mamy ich w zanadrzu znacznie więcej, a wszystkie równie ciekawe.

Windy i uchwyty do projektorów – rodzaje

W zależności od potrzeb użytkownika, a także możliwości sali, w której ma być zamontowany sprzęt multimedialny, możemy wyróżnić kilka różnych rozwiązań. Wśród standardowych akcesoriów tego typu najczęściej użytkowane są sufitowe windy do projektorów, choć nie są one jedynym możliwym rozwiązaniem. Windy do projektorów mogą być z powodzeniem montowane również wewnątrz ściany (winda ścienna), a nawet w stole (winda stołowa / meblowa). Tak duża różnorodność jest konieczna do tego, aby dopasować jak najlepsze rozwiązanie dla indywidualnych możliwości klienta oraz danego pomieszczenia. Ponadto wspominaliśmy wcześniej także o dość popularnej kategorii akcesoriów, jak uchwyty do projektorów. Tutaj również możemy wyróżnić uchwyt sufitowy oraz uchwyt ścienny. Jednak na sam koniec pozostaje pytanie, jak dobrać właściwe akcesoria?

Nowoczesna sala konferencyjna – funkcjonalność i estetyka

Obecnie nowoczesność idzie w parze z niezwykle wysoką funkcjonalnością, co jest wynikiem wielu badań nad rozwojem każdego produktu. Stąd też możemy mówić o wielu różnorodnych akcesoriach multimedialnych, z powodzeniem stosowanych w projektach sal konferencyjnych, szkoleniowych i innych. Jeżeli masz już własną salę multimedialną to możesz dobrać niemal niezliczoną ilość funkcjonalnych akcesoriów – chętnie Ci w tym pomożemy. Jeżeli jednak dopiero zapoznajesz się z tematem, a w myślach dominuje chęć zrealizowania m.in. własnego projektu sali konferencyjnej to jesteś w bardzo dobrym miejscu. W XE zajmiemy się wszystkim, od A do Z – zadzwoń do nas i opowiedz o swoich potrzebach i oczekiwaniach.

Scroll to Top