Systemy audiowizualne dla szkół i uczelni wyższych

Tablice interaktywne, projektory multimedialne, prezentacja bezprzewodowa – to jedynie niektóre urządzenia wspierające działania edukacyjne. Coraz częściej szkoły i uczelnie wyższe decydują się na kompleksowe wyposażenie sal wykładowych czy lekcyjnych. Jest to dużo bardziej kreatywny sposób przekazywania wiedzy, co przekłada się na wyższą aktywizację pracy uczniów i studentów.

Uczniowie i studenci uwielbiają nowoczesne rozwiązania technologiczne, a te w ostatnim czasie stają się coraz bardziej przyjazne edukacji. Nauka przez zaciekawienie? Tak, sprzęt audiowizualny doskonale sprawdza się jako uzupełnienie wykładu czy lekcji. Wszystko za sprawą nieograniczonych możliwości interakcji niemal z każdym słuchaczem, a także przejrzystej, przyjemnej i ciekawej prezentacji wiedzy.

Projektor multimedialny oraz ekran projekcyjny to najczęściej spotykany duet w salach szkolnych czy wykładowych, lecz nie tylko. Doskonałym uzupełnieniem są nowoczesne monitory interaktywne, systemy nagłośnienia czy wspierające komunikację personalną – dzięki nim wkroczysz na znacznie wyższy poziom nauczania niż dotychczas. A to jedynie niewielki ułamek tego, co możemy zaoferować.

Profesjonalne systemy audiowizualne dla szkół i uczelni wyższych

Wyposażenie sal wykładowych, lekcyjnych i konferencyjnych

Niemal nieograniczone możliwości nauki to zdecydowanie jedna z największych zalet obecności systemów audiowizualnych w szkołach i uczelniach wyższych. Tablice i monitory interaktywne to jedne z popularniejszych rozwiązań edukacyjnych – z ich pomocą bez problemu przeniesiesz się w dowolne miejsce lub zaprezentujesz rzadkie eksponaty. To, co dotąd było niemożliwe, teraz staje się rzeczywistością. A co z wyposażeniem sal wykładowych? Tutaj również przekraczamy dotychczasowe granice, tworząc intuicyjne i kreatywne środowisko do pracy z uczniami, studentami lub słuchaczami.

Poniżej znajdziesz najpopularniejsze rozwiązania multimedialne, które połączone w całość pozwalają uzyskać niesamowite efekty.

Wyposażenie audiowizualne dla szkół i uczelni wyższych od A do Z

To tutaj zaczyna się łamanie schematów i przekraczanie granic

Sektor prywatny a może publiczny? Niezależnie od tego kryterium, współpracujemy z każdą szkołą oraz uczelnią wyższą. W XE tworzymy inteligentne rozwiązania, które na każdym kroku wspierają branżę edukacyjną. Jak to robimy? Współpracujemy z inwestorem od samego początku do końca. Nie tylko doradzamy w wyborze sprzętu audiowizualnego, ale również szacujemy możliwości danej przestrzeni oraz przygotowujemy kompletny projekt i wprowadzamy go w życie. Ponadto w XE posprzedażowo otrzymujesz pełną usługę serwisową oraz wsparcie techniczne. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy projekt spotkał się z uznaniem wszystkich obecnych i przyszłych użytkowników. 

Sprawdź, co jeszcze mamy do zaoferowania – zapraszamy do kontaktu bezpośredniego, jak również telefonicznego lub mailowego.

Scroll to Top