Systemy rezerwacji sal

Wyposażenie sal konferencyjnych

Zapewniają znakomitą organizację wewnątrz firmy

Systemy rezerwacji sal to doskonałe urządzenia, dzięki którym organizacja wielu spotkań jednocześnie nie sprawi żadnego problemu. Z ich pomocą bez przeszkód usprawnisz przepływ informacji w firmie – dosłownie na każdym poziomie. Dodawaj rezerwacje sal i modyfikuj nawet najdrobniejsze szczegóły, a każda wprowadzona informacja od razu dotrze do całej załogi. I nie tylko – system rezerwacji sal może także zawiadomić uczestników o planowanym opóźnieniu, odwołaniu lub przesunięciu terminu danego spotkania. To jednak nadal nie wszystko. Niewielki ekran umieszczony tuż obok drzwi sali konferencyjnej stanie się doskonałym punktem informującym o trwającym właśnie spotkaniu.

Szybki przepływ informacji
Przejrzystość
Doskonała organizacja

Współpracujemy z

Systemy rezerwacji sal – co to takiego?

Mogą być z powodzeniem stosowane w firmach, ośrodkach konferencyjnych i szkoleniowych, a nawet w hotelach. System rezerwacji sal to kompletne urządzenie służące do budowania terminarza sal konferencyjnych, szkoleniowych, wykładowych, audytoriów, a także wszelkich firmowych miejsc pracy. Cały system łączy w sobie wiele znakomitych funkcjonalności, a jego obsługa jest bardzo intuicyjna. System rezerwacji sal jest doskonałym urządzeniem organizującym czas całej firmy, korporacji czy też ośrodka konferencyjnego. Zmiany w harmonogramie dnia? A może niewielkie opóźnienia wynikające z przedłużającego się spotkania? Nic nie szkodzi. Z pomocą przychodzi system rezerwacji sal, który z łatwością przekaże stosowną informację każdemu pracownikowi, a nawet uczestnikowi spotkania. Dzięki temu dosłownie każdy będzie miał stały dostęp do przejrzystych i rzetelnych informacji, a to ogromna zaleta.

Jak działa system rezerwacji sal konferencyjnych?

System rezerwacji sal może składać się z kilku głównych elementów, choć możliwości jest naprawdę wiele. Najczęściej stosowane są niewielkie ekrany, które przeznaczone są do zamieszczenia przy wejściu do każdej sali. Informują one m.in. o trwającym właśnie spotkaniu, planowanym czasie zakończenia, a także o następnych w kolejce rezerwacjach dotyczących dalej sali. Każdy z tych poręcznych pulpitów może wysyłać do ekranu zbiorczego informację o tym, co dzieje się w danym pomieszczeniu. Ten z kolei najczęściej umieszczany jest w lobby lub innym głównym pomieszczeniu. Co więcej, każda wprowadzona w systemie zmiana jest automatycznie aktualizowana, więc nie musisz się niczym martwić. Ponadto, jeżeli do danego wydarzenia dołączyli uczestnicy to oni również zostaną poinformowani o każdej zmianie. Zatem system rezerwacji sal to nie tylko znaczne ułatwienie organizacyjne całego ośrodka lub firmy. To także znakomite unowocześnienie, które zawiera wszelkie niezbędne informacje, a nawet wiele więcej. 

Wybór oraz montaż systemu rezerwacji sal

Korporacja, firma, ośrodek konferencyjny lub szkoleniowy, uczelnia… Każda instytucja rządzi się innymi wymogami, dlatego też wybór systemu rezerwacji sal musi być całkowicie indywidualny. W XE przeanalizujemy wszystkie potrzeby oraz możliwości pomieszczeń, a następnie przygotujemy propozycję. Kolejny krok to projekt całego systemu rezerwacji sal oraz wdrożenie – dzięki temu nie musisz się niczym martwić. Wszystkim zajmiemy się od początku do końca. Działamy w taki sposób, aby stworzyć spójny i niezwykle intuicyjny system rezerwacji sal, który będzie przynosił same korzyści. Potrzebujesz więcej informacji? Koniecznie skontaktuj się z nami.

Scroll to Top