XE & Współpraca

Działamy na polskim rynku już od ponad 20 lat!

To lata liczone od dnia rozpoczęcia działalności w 2003 roku, wtedy jeszcze pod nazwą Xeropartner. Jednak, aby być w stu procentach słownym, powinniśmy powiedzieć, że działamy na polskim rynku od prawie 30 lat! Skąd ta rozbieżność? Zgodnie uważamy, że najważniejsze nie są lata pracy pod jednym szyldem, ale całość doświadczenia w danym obszarze. A nasza przygoda z profesjonalnym sprzętem biurowym sięga aż 1998 roku. To właśnie wieloletnia pasja i zaangażowanie w dziedzinie sprzedaży i serwisu sprzętu biurowego, dały początek nowej działalności – obecnie pod nazwą XE.

Wszystko, czego potrzebuje Twoja firma

XE to wielofunkcyjne, najwyższej jakości urządzenia dla firm, lecz nie tylko. Dbamy o maksymalną wygodę klienta, dlatego oferujemy nie tylko produkty, ale także projektujemy najkorzystniejsze rozwiązania i wdrażamy je od podstaw.

Na kompleksową usługę firmy XE składa się:

Co więcej? Jesteśmy znani z fachowej obsługi na każdym etapie współpracy. Wszystko po to, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Doskonale znamy się na swojej pracy, dlatego potrafimy przezwyciężyć wiele napotkanych trudności.

Elektroniczne wyposażenie szyte na miarę

W naszym zasięgu jest cała gama nowoczesnych rozwiązań, które znacznie usprawniają funkcjonowanie każdej firmy. Ale to nie wszystko – zależy nam na pełnej satysfakcji klienta ze świadczonych przez nas usług, dlatego stale poszerzamy zakres działalności o nowe obszary. Wykraczamy poza standardy, dzięki czemu każdy znajdzie u nas to, czego aktualnie potrzebuje.

Wyposażenie sal konferencyjnych | Cyfrowa komunikacja reklamowa

Wieloletnia i pełna sukcesów praca w branży, uczyniła nas godnym zaufania kompanem w biznesie. Dzięki temu cieszymy się popularnością nie tylko wśród przedsiębiorców, ale również instytucji, którym zależy na jak najlepszych rozwiązaniach technologicznych. Doradzamy najlepsze z nich, a następnie wykonujemy projekt oraz wdrażamy całość od początku do końca.

Powiedz nam, czego potrzebujesz, a specjalnie dla Ciebie przygotujemy kompleksową ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu!

Scroll to Top