Systemy Digital Signage

Cyfrowa komunikacja reklamowa

Niezastąpione technologie w przestrzeni publicznej

Każdego dnia dociera do nas mnóstwo reklam, a marketingowcy prześcigają się w coraz to nowszych pomysłach. I nic w tym dziwnego, lecz mimo wszystko, na pierwszy plan wysuwa się nie treść przekazu a jego forma przedstawienia. I w tym miejscu pojawiają się coraz bardziej popularne systemy Digital Signage, które z sukcesem podbijają rynek. Warto jednak podkreślić, że ekrany reklamowe wchodzące w skład systemów Digital Signage, tuż obok reklamy mają jeszcze wiele innych zastosowań. A każdy z nich równie ciekawy – od reklam, aż po ciekawy sposób nawigacji w miejscach publicznych. Interaktywność to także słowo klucz w tej kategorii produktów, a to jeszcze nie wszystko.

Zintegrowany system
Wiele zastosowań
Nowoczesny sposób prezentacji

Współpracujemy z

System digital signage – czym jest?

To doskonały przykład masowego wykorzystania możliwości ekranów reklamowych. Dlaczego masowy? System Digital Signage to nic innego, jak np. rozmieszczone w wielu punktach specjalne monitory. Za ich pomocą można wyświetlać różnorodne lub identyczne treści – w zależności od potrzeb. Co ważne, nie zawsze są to przekazy reklamowe, choć rzeczywiście takie przeważają. Ekrany i monitory wykorzystywane do zewnętrznej komunikacji Digital Signage mogą mieć różne rozmiary, nawet poniżej 10’’. Większe z nich występują nawet po postacią wielkoformatowych ścian LED. Dlatego też jest to niezwykle elastyczny, a zarazem kreatywny sposób prezentowania przekazów i nic dziwnego, że stale zyskuje coraz szersze grono odbiorców. Jednak same ekrany to nie wszystko – w tym miejscu warto zaznaczyć, że określenie system DS nie pojawia się bez powodu.

Jak działa system Digital Signage?

Ekrany reklamowe to jedno, ale przecież każdy z nich nie działa zupełnie oddzielnie, dzięki czemu nie wymaga jednostkowej obsługi. Całość spina ze sobą bardzo dopracowany system DS, który umożliwia jednoczesne sterowanie każdym ekranem z jednego miejsca. Brzmi dobrze, prawda? System Digital Signage wynosi na wyższy poziom dotychczasową komunikację reklamową. Analogowe środki przekazu, po przeniesieniu na papier nie dają szybkiej możliwości zmiany. Inaczej jest w przypadku systemu DS, gdzie możemy kreować przekaz zmieniając go dowolnie i to nawet tuż po publikacji. Nie bez powodu jest to coraz częściej spotykany system reklamy multimedialnej. Ekrany reklamowe i powitalne umieszczone m.in. w witrynach sklepowych, najczęściej należą właśnie do zintegrowanego systemu digital signage. To znacznie ułatwia pracę całemu zespołowi marketingowców danej sieci.

Dlaczego warto zainwestować w Digital Signage?

Ten nowoczesny system zewnętrznej komunikacji reklamowej to klucz do zaistnienia wśród wielu identycznych przekazów. Tutaj liczy się kreatywność i możliwość szybkiej reakcji na zmieniające się trendy. System Digital Signage umożliwia wcześniejsze zaplanowanie kolejności ukazujących się animacji, dzięki czemu możesz działać o krok szybciej i sprawniej. Co więcej, system DS możesz dopasować do własnych, indywidualnych potrzeb i wcale nie musi to być reklama o szeroko zakrojonym obszarze działania. System DS doskonale sprawdzi się jako przyciągający element nawigujący czy informacyjny wewnątrz budynku. Od Ciebie zależy sposób, w jaki wykorzystasz tą nowoczesną technologię, a możliwości jest niezliczona ilość. Chcesz wiedzieć więcej? W XE znajdziesz profesjonalną pomoc – zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top